KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767027
nr 1376 7027
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Sverige. "Clay". Signerad, numrerad 33/100 cm. Oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:25:42
26/1 20:35:45